×
m.senorady.cz Mobilní verze stránek - Přepnout na stránky určené pro mobilní zařízení? Pokračujte na m.senorady.cz ...

FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán Koronavirus Kanalizace Poplatky Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Poplatky
Územní plán
Kanalizace
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
0.0 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Úložiště i nový blok. Kraj jednal na jaderné elektrárně v Dukovanech
Hejtman Vítězslav Schrek v doprovodu náměstkyně Hany Hajnové navštívili Jadernou elektrárnu Dukovany. Společně jednali s vedením elektrárny a přítomná byla i předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Hlavními tématy byla především budoucnost energetiky, nový jaderný zdroj v Dukovanech a energetická soběstačnosti.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Zmoklá krása na Vysočině. Sotva se květy rozvinuly do krásy, začalo pršet
Jarní květy na Vysočině si zvláště ve vyšších polohách zatím moc slunečních paprsků neužily. Sotva se poupata rozvinula do celé své krásy, začalo pršet. Dešťové kapky dokonale pokryly hebké okvětní lístky a pomalu stékají dolů na zem.
Třebíčský deník - Zprávy

Brutální útok v Třebíči: mladík bodl přítelkyni nožem s dlouhou čepelí
Teprve jednadvacetiletý mladík z Třebíče skončil ve vazbě poté, co v jednom z bytů napadl svou stejně starou přítelkyni. Do břicha jí vrazil kuchyňský nůž. Dívka se musela v nemocnici podrobit operaci. Po brutálním útoku málem vykrvácela.
Třebíčský deník - Zprávy

Nová atrakce v Humpolci: Bernard získá restauraci s výhledem. Podívejte se
/VIDEO/ Za normální situace by nové návštěvnické centrum humpoleckého Rodinného pivovaru Bernard už fungovalo. Jeho otevření však zhatila pandemie. Alespoň částečně do něj mohou lidé nakouknout už v pondělí 17. května.
Třebíčský deník - Zprávy

Pětaosmdesát let hasičů v Příložanech: první schůze byla v kuchyni hospody
Letos Sbor dobrovolných hasičů z Příložan oslaví pětaosmdesáté výročí od založení. První ustávající schůze sboru proběhla v kuchyni v hospodě U Sýkorů. Na oslavu polokulatin se připravují nejen místní hasiči ale i zbytek vesnice.
Třebíčský deník - Zprávy

Nebezpečné silnice v Česku: podívejte, kde se nejčastěji bourá
Ke srážkám, při nichž jde jen o plechy, dochází hlavně u obchodních center. Rychlost řidiči často neukočírují na D1 na Vysočině.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Celníci na Vysočině zadrželi přes šestadvacet tisíc cigaret
Příslušníci celní správy se v rámci celorepublikové kontrolní akce zaměřili na značení tabákových výrobků. Na Vysočině tak z důvodu změny sazby spotřební daně na cigarety zajistili téměř 26 600 kusů cigaret.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Na zvednutí obřího nože jsou potřeba tři chlapi, k vidění je v Pelhřimově
Měří téměř tři metry a váží úctyhodného půl metráku. Tak vypadá největší kuchyňský nůž v České republice vyrobený z železa a dřeva, který nově rozšířil sbírky pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit. „Jeho přenášení je práce pro tři chlapy,“ hlásí hned na úvod Miroslav Marek, prezident Agentury Dobrý den, pod kterou muzeum spadá a která rekordy zapisuje.
Třebíčský deník - Zprávy

Provozovatelé kempů na Vysočině čekají na pokyny: doufají, že sezona začne včas
Přestože jsem důchodce, tak se nebojím, protože mám za sebou první očkování a než pojedu do kempu, tak budu mít i druhé. Myslím si, že to bude dobrý. Lidi musí být hlavně ukáznění. S přítelem se chystáme vyrazit do kempu ve Vyskytné 20. června, kde budeme až do konce sezony. Je to tam úžasný, popisuje Jaroslava Horká z Humpolce, jak chce strávit letošní léto.
Třebíčský deník - Zprávy

Domácí násilí: bývalý předseda žďárského soudu znovu před soudem v Praze
Bývalý předseda Okresního soudu ve Žďáru nad Sázavou Roman Švaňhal musel v úterý 12. května znovu předstoupit jako obžalovaný před trestní senát Obvodního soudu pro Prahu 4, kde se zodpovídá z domácího násilí vůči bývalé přítelkyni. Za to mu hrozí několik let nepodmíněně.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Nevidomý Ondřej Zmeškal z Třebíčska chce pokořit slavnou Tour de France
Lidem se ten nápad líbí, přijde jim to jako bláznivý projekt. Ale přesně o tom to je, člověk se nesmí zaleknout a zkoušet dál a dál, motivuje hned na úvod nevidomý sportovec Ondřej Zmeškal.
Třebíčský deník - Zprávy

Křižovatku u hlavní pošty v Třebíči čeká úprava chodníků a přechodů
Současně s probíhající revitalizací Karlova náměstí čekají změny i křižovatku ulic Smila Osovského, Bedřicha Václavka, Soukenická a Jejkovská brána.
Třebíčský deník - Zprávy

Americké konvoje projedou přes Česko. Vojáci přespí na Jihlavsku
Šest stovek amerických vojáků bude v několika konvojích od soboty 22. května do středy 26. května přejíždět přes území České republiky. Jejich trasa povede i přes Vysočinu. V Rančířově na Jihlavsku dokonce přespí.
Třebíčský deník - Zprávy

Dříve vloupačky, pak napadl taxikáře v Jihlavě kvůli stovce. Hrozí mu 4 roky
Pouhá stokoruna za jízdu taxíkem, se stala důvodem k surovému napadení taxikáře v Jihlavě. Na svědomí ho má devětadvacetiletý recidivista Ladislav Fučík z Jihlavy. Fučík taxikáři nejprve vynadal, a poté ho surově napadl pěstmi a kopanci. Šestapadesátiletý řidič taxíku skončil v nemocnici.  
Třebíčský deník - Zprávy

Oprava Karlova náměstí v Třebíči: dělníci shrnují zeminu, připravují chodníky
Generální rekonstrukce Karlova náměstí úspěšně pokračuje. Na horní straně pokračuje výměna inženýrských sítí a začaly i přípravné práce pro položení chodníků. Momentálně dělníci v místě shrnují zeminu.
Třebíčský deník - Zprávy

Dopadli maskovaného lupiče, který na Žďársku ohrožoval paralyzérem prodavačku
Hledaný muž, který mimo jiné vybral pokladnu v obchodě v Křoví na Žďársku, kde navíc ohrožovat tamní prodavačku paralyzérem, je ve vazbě.
Třebíčský deník - Zprávy

Čtyři sta metrů obchvatu Osové Bítýšky testují první řidiči, podívejte se
První část obchvatu Osové Bítýšky už řidiči využívají. Jedná se o čtyři sta metrů dlouhý úsek od napojení původní silnice I/37 u vlakového nádraží po nově vybudovanou křižovatku obchvatu se silnicí II/390, kde Ředitelství silnic a dálnic obnovilo práce 6. dubna.
Třebíčský deník - Zprávy

Žáci v Mostištích vyrobili návrhy školních dresů. Ten nejlepší vybere veřejnost
Děti ze základní školy v Mostištích u Velkého Meziříčí se daly na designérskou dráhu. Nakreslily návrhy dresů pro svou základní školu. „Do vymýšlení a kreslení se zapojily prakticky všechny děti. Bylo hodně těžké vybrat deset nejzdařilejších návrhů,“ uvedla ředitelka Základní školy Mostiště Jitka Dobrovolná.
Třebíčský deník - Zprávy

Tetčice využijí lepší zastávku: pokračuje první etapa elektrizace trati na Brno
Nově budovaná železniční zastávka v Tetčicích na Brněnsku ponese název Tetčice.
Třebíčský deník - Zprávy

Investovat do vody zvládnou na Vysočině i malé obce: v Lesůňkách vznikne nádrž
Celkem šestasedmdesát milionů korun letos vyplatí Kraj Vysočina na dotacích v oblasti vodního hospodářství. Rozhodli o tom krajští zastupitelé na úterním zasedání. „Jde o historicky nejvyšší částku do podpory projektů ve vodním hospodářství ze strany kraje,“ vyzdvihl náměstek hejtmana Lukáš Vlček, který má mimo jiné tuto oblast na starosti.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčský Alternátor znovu otevírá dveře návštěvníkům
Ekotechnické centrum po dlouhých 143 dnech znovu otevírá dveře návštěvníkům. Netradiční muzeum zatím čeká omezený provoz.
Třebíčský deník - Zprávy

Záhada k rozluštění: na Karlově náměstí v Třebíči možná našli dobový pranýř
Archeologický výzkum, který pokračuje souběžně s revitalizací Karlova náměstí v Třebíči přinesl další objevy. Momentálně se archeologové pohybují v západní části náměstí, která je podle vedoucího výzkumu Aleše Hocha výrazně bohatší na nálezy než protilehlá strana.
Třebíčský deník - Zprávy

Nový dóm v Moravském krasu: s unikátními krápníky, které popírají gravitaci
/VIDEO/ Dva roky tvrdé práce. Metr za metrem v podzemí. Čerpání vody, odklízení bahna a kamenů. Nepočítaně hodin s kladivy, majzlíky a vrtačkami ve stísněných prostorách. Vše s nejistým výsledkem. Vynaložené úsilí jeskyňářů ze speleologické skupiny Myotis a jejich kolegů se ale vyplatilo. Nedávno totiž objevili v Moravském krasu u Vilémovic na Blanensku desítky metrů pod zemí rozsáhlý jeskynní dóm. S nedotčenou krápníkovou výzdobou. Má rozměry přibližně třicet krát třicet metrů.
Třebíčský deník - Zprávy

Sčítání lidu dnes končí. Nejvíce plní Třebíč a Okříšky
Ještě třiatřicet tisíc lidí na Vysočině nevyplnilo sčítací formulář. Dnes mají poslední příležitost. Nejméně sčítacích formulářů zaznamenal Český statistický úřad z obcí Nový Jimramov, Spělkov a Líšná.
Třebíčský deník - Zprávy

Bobrům se na Vysočině daří. Podle rybářů je to časovaná bomba
U Konventského rybníka v meandrech Stržského potoka se bobrům zřejmě daří. Poprvé se tam bobr objevilv roce 2012. Tehdy šlo o samotáře. Letos tam ochranáři napočítali několik desítek čerstvě okousaných stromů.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz
Podatelna: podatelna@senorady.cz
Starosta: starosta@senorady.cz

Úřední hodiny: středa 9-13hod
každý 3. pátek v měsíci 18-20hod

Starosta: Dana Prušková, DiS. (neuvolněná)
Telefon: 601 601 291 (po domluvě)

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 119
2. Hasiči.
Počet hlasů: 118
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 79
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 76
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 81
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 109
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 77
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 90
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 130
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Zlatý erb 2008 - celostátní kolo
obr SENORADY MAJÍ DRUHOU NEJLEPŠÍ ELEKTRONICKOU SLUŽBU V ČESKÉ REPUBLICE! Lepší službu má na svých stránkách už jen Praha. Obec Senorady se probojovala do celostátního kola soutěže Zlatý erb 2008 v ..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Spravedlnost naruby, William Diehl
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Detektiv Sharky je nucen zastřelit drogového dealera v autobuse plném lidí. Za porušení bezpečnostních předpisů je potrestán a musí opustit oddělení narkotik. Nast..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2021 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2021 Miroslav Patočka