FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2018 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
3.6 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Na Ptáčovském kopečku kvetou vzácné koniklece. Podívejte se
Třebíčsko – V chráněných lokalitách na Třebíčsku vykvetly koniklece. O víkendu je celé zástupy lidí chodily obdivovat mimo jiné na Ptáčovský kopeček.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: V Pálovicích vítají občánky. A nejen to
Pálovice – V Pálovicích na Jemnicku udržují čilý společenský život. Pravidelně pořádají vítání občánků. Při tom posledním o uplynulém víkendu přivítali hned tři novorozené děti.
Třebíčský deník - Zprávy

Mladý rváč, který poškodil i policejní auto, skončil ve vazbě
Třebíč - Agresivní mladík, který v Třebíči napadl a zranil jiného muže, je ve vazbě. Po útoku ještě poškodil policejní auto. Devatenáctiletý mladík byl i přes svůj nízký věk již čtyřikrát soudně trestán.
Třebíčský deník - Zprávy

Tragická dopravní nehoda u Jackova. Při srážce dvou aut jeden z řidičů zemřel
Moravské Budějovice - Tragická dopravní nehoda se stala v sobotu po osmnácté hodině na silnici mezi Moravskými Budějovicemi a Jackovem. Jeden z řidičů při ní zemřel.
Třebíčský deník - Zprávy

Tomáš Petříček: Se Zemanem i Babišem se dokážeme dohodnout
/ROZHOVOR/ Ministr zahraničí Tomáš Petříček (37) je přes svůj věk asi nejlépe profesně připraveným šéfem diplomacie, jakého Česko po listopadu 1989 mělo. Vedle Univerzity Karlovy má i akademické tituly z Belgie a Velké Británie.
Třebíčský deník - Zprávy

Radnice pořádá brigádu na sázení stromků v Libušině údolí
Třebíč – Ani Libušino údolí se nevyhnulo kůrovci, po nedávném kácení tamní lesní porosty značně prořídly. Třebíčská radnice je chce postupně obnovit a pořádá za tím účelem hromadné sázení stromků.
Třebíčský deník - Zprávy

Hasiči v Kamenné hledají blátivého kameňáka
Kamenná - Sbor dobrovolných hasičů v Kamenné pořádá 13. ročník soutěže Běh o blátivého kameňáka. Proběhne v neděli 24. března v areálu koupaliště v Kamenné u Budišova. Start je naplánován v 9 hodin a 15 minut. 
Třebíčský deník - Zprávy

Obyvatelé by měli vědět o všem, co se ve městě chystá
Třebíč /ROZHOVOR/ – Co je možné, vyřizuju hned. Všechno se dá nějak řešit, prohlašuje první místostarosta města Třebíče Miloš Hrůza (ANO 2011). V pracovně s výhledem na Karlovo náměstí sedí teprve několik měsíců, nicméně napsat „sedí“ není úplně přesné. Často totiž bývá k vidění na akcích všeho druhu na různých místech ve městě. „Každodenní setkávání s lidmi mě hodně baví,“ říká Miloš Hrůza.
Třebíčský deník - Zprávy

Čápi už přiletěli i do Náměště, Lesonic a Šebkovic
Třebíčsko, Vysočina /FOTO/ – Čápi se vracejí, jaro je už opravdu tady. Přestože mnohá hnízda jsou stále ještě neobsazená, na jiných se už zabydleli noví obyvatelé. „K nám se čáp vrátil 21. března, přiletěl v první jarní den,“ informoval starosta Nového Veselí na Žďársku Zdeněk Křivánek. „Zatím přiletěl pouze jeden, čekáme na zbytek rodiny,“ usmál se Zdeněk Křivánek.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak která nemocnice léčí? Podívejte se, kde vám nejlépe odoperují žlučník
/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Deník exkluzivně přináší seznam 116 nemocnic, ze kterého vyplývá, jak léčí. Některé špitály dělají podle expertů chyby, další švindlují.
Třebíčský deník - Zprávy

Jaroměřice si připomenou devadesáté výročí úmrtí básníka Otokara Břežiny
Jaroměřice nad Rokytnou - Devadesáté výročí úmrtí básníka Otokara Březiny si připomenou v Jaroměřicích nad Rokytnou.
Třebíčský deník - Zprávy

V několika ulicích v Třebíči nepoteče v sobotu voda
Třebíč - V několika ulicích v Třebíči nepoteče v sobotu voda. Oznámila to třebíčská vodárenská společnost.
Třebíčský deník - Zprávy

Bez řidičáku a s pervitinem v těle brázdil noční ulice Náměště
Náměšť nad Oslavou – Když policisté ve středu 20. března zastavili po 23. hodině v Náměšti citroën, který jel ulicí Sadová, a provedli kontrolu, nestačili se divit.
Třebíčský deník - Zprávy

Spojili 400 let staré s novým. Výsledek se podařil
Třebíč /FOTO, VIDEO/ - Katolické gymnázium Třebíč si k pětadvacetinám své úspěšné existence nadělilo dárek - nové křídlo školy, za kterým stojí velké úsilí všech zúčastněných: zřizovatele Biskupství brněnského, vedení školy, architekta Petra Todorova i firem, jež budovu postavily a vybavily. Pomohla také třebíčská radnice. Novostavbě v pátek 22. března při malé slavnosti požehnal pomocný brněnský biskup Pavel Konzbul.
Třebíčský deník - Zprávy

Na letním koupališti Polanka budou nové šatní skříňky
Třebíč – Na letním koupališti Polanka v Třebíči budou nové šatní skříňky a bezpečnostní schránky.
Třebíčský deník - Zprávy

Auto na přechodu zranilo dívku, policie hledá svědky
Náměšť nad Oslavou – Policisté hledají svědky nehody, která se stala ve čtvrtek 21. března po půl druhé odpoledne v Náměšti nad Oslavou. V ulici Třebíčská na vyznačeném přechodu pro chodce auto poranilo nezletilou dívku.
Třebíčský deník - Zprávy

Je v podmínce, za bílého dne zbil jiného muže a demoloval policejní auto
Třebíč - Policisté v Třebíči vyjížděli ve středu 20. března před 15. hodinou na Komenského náměstí, kde došlo k bitce. Na místě už zasahovali strážníci a byla tam i záchranka. Před jednou z restaurací se nacházeli dva opilí muži, ten šestatřicetiletý měl zranění hlavy a zdravotníci ho odvezli na ošetření do nemocnice.
Třebíčský deník - Zprávy

Nehody na železnici: Strojvůdci jsou unavení a chybějí bezpečnostní systémy
Počet mimořádných událostí na železnici je letos nebývale vysoký, za první dva měsíce roku 2019 jich Drážní inspekce řešila už 220, meziročně o čtvrtinu více. Strojvedoucích je v Česku dlouhodobě nedostatek, schází jich minimálně 300. To vede k jejich přetěžování. Problémem jsou četné, opakující se přesčasy, které dopravci využívají, a časté služby.
Třebíčský deník - Zprávy

Za pár minut vyrobí léky na míru: šampon z dehtu i jedové kapsle
V laboratoři namíchají cokoliv. Potřebujete jen správný recept od doktora. Stačilo by málo: zvednout dávku třeba jen o gram. Pacienta by léčba okamžitě stála život. Umíral by navíc v ukrutných bolestech. Pokud se ale nervový jed strychnin správně naváží, může lidem naopak citelně ulevit. Dodnes se proto používá v některých léčivech: třeba v těch proti nedoslýchavosti nebo při urologických problémech. Míchají se ale jen velmi vzácně. Navíc vždy na speciální žádost lékaře.
Třebíčský deník - Zprávy

Vrátka potřebují troubu na chleba, spolek vyhlásil sbírku
Třebíč – Zhruba 25 tisíc korun potřebuje spolek Vrátka k zakoupení nové trouby na pečení kváskového chleba. V té stávající totiž dosluhuje řídicí jednotka.
Třebíčský deník - Zprávy

Žena si prodloužila ošetřování, přepsala lékařskou zprávu
Třebíč - Ze spáchání trestného činu je podezřelá čtyřiačtyřicetiletá žena z Třebíčska, která neoprávněně pozměnila údaj na písemnosti potvrzené lékařem.
Třebíčský deník - Zprávy

Sport a hudba spolu dokonale ladí. Podívejte se
Třebíč /VIDEO/ - Spojení hudby a sportu nebývá obvyklé. V Třebíči se z takového skloubení vyvinula nevšední a zajímavá akce.
Třebíčský deník - Zprávy

Po šesti týdnech na chřipku na Vysočině nikdo nezemřel
Vysočina – Ústup letošní chřipkové epidemie dál pokračoval. V uplynulém jedenáctém kalendářním týdnu ubylo na Vysočině šest procent nemocných, aktuálně je v regionu 876 akutních respiračních onemocnění v přepočtu na sto tisíc obyvatel.
Třebíčský deník - Zprávy

Na radnici v Okříškách vlaje kurdská vlajka
Okříšky - Na radnici v Okříškách vlaje kurdská vlajka.
Třebíčský deník - Zprávy

Na apríla začne pravidelné jarní hubení potkanů
Třebíč - Plánovaná jarní deratizace města a městských částí začne v Třebíči 1. dubna a včetně závěrečného úklidu uhynulých hlodavců potrvá do 30. května. Odbor životního prostředí Městského úřadu v Třebíči žádá občany o spolupráci při této rozsáhlé akci.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120, 67575 Mohelno
IČ: 00378593, telefon: 568 642 033
email: obec@senorady.cz
podatelna: podatelna@senorady.cz

Úřední hodiny: pátek 18-20hod

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 8
2. Hasiči.
Počet hlasů: 3
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 2
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 2
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 2
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 11
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 6
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 6
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 0
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Oslavy 660let - fotografie
obr Jak jistě víte, obec Senorady letos slaví 660let od první písemné zprávy o vsi. Oslavy této události se uskutečnily v sobotu 20. září 2008. Zde následuje několik fotografií z oslav: (ke konci ..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Totem, David Morrel
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Bývalý policista Nathan Slaughter z Detroitu se usadil v malém městečku uprostřed wyominských hor a doufá, že děsivých zážitků z velkoměsta, jimiž byl pronásledová..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka