FACEBOOK SENORADY: Obec Senorady má své stránky na aktuálně nejpopulárnější sociální síti Facebook. Naleznete zde nejrychleji aktuální informace z obce, celá fotoalba z akcí v obci, pozvánky na obecní události, ankety, videa a příspěvky ostatních uživatelů.
YOUTUBE SENORADY: Videa z obce Senorady naleznete na našem streamu služby YouTube. Tato videa jsou také dostupná z článků na obecních stránkách. Nejaktuálnější videa budete mít po přihlášení se k odběru našeho streamu ObecSenorady na YouTube.
TWITTER SENORADY: Hlášení místního rozhlasu, krátké zprávy, upoutávky a postřehy z dění v obci Senorady naleznete na mikroblogu Twitter. Připojte se k nám a sledujte naše tweety na @Senorady.
GOOGLE+ SENORADY: Pokud dáváte přednost sociální síti Google+, máme pro vás i zde stránku obce Senorady. Oproti účtu na Facebooku se obsah více orientuje na obrazové a video informace.
GEOCACHING SENORADY: Obec Senorady vytvořila první obecní schránku turisticko sportovní hry Geocaching v ČR. Pokud se chcete do této zajímavé aktivity zapojit, nalezení kešky Tvrz Senorady je tím správným krokem :)
FLICKR SENORADY: Na kvalitní fotografie z okolí obce ve vysokém rolišení je zaměřen Flickr Senorady. Vytvořte si svůj účet Flickr, nahrávejte fotografie a ty nejlepší publikujte ve společné skupině "Galerie Senorady".

Seno+

Obec Senorady
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Formuláře Vyhlášky
Doporučujeme: Územní plán DD 2019 Petice 2018 Ostatky 2018 Košt 2018 Reportáž ČT1 Facebook Geocaching
Aplikace: ENVIRO e-MUZEUM e-RÁDCE WEBCAM e-Hřiště MMS zprávy SenoTV SENO+ SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Územní plán
Kanalizace
Volby
Dotazníky
Zpravodaj
Bezpečnost
Ostatní
obr OKOLÍ
Řeka Oslava
Fotografie
Webcam arch.
Zahrada
3D foto
Enviro info
Geocaching
GPS trasy
Galerie
Sportovní hřiště
obr HISTORIE
Historie
Rodáci
Mapy
Paměti
Pověsti
Z kronik
Arch. fota
Pozvánky
Pohlednice
Listiny
Exponáty
Knihy (MZA)
Genealogie
Výzkum
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
Sokol
Mládež
Motorkáři
Farnost
obr TRADICE
Plesy
Ostatky
Velikonoce
1.máj
Dětský den
Pouť
Hody
Strašidelný rej
Vinné košty
Mikuláš
obr AKCE
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUÁLNÍ
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr KNIHOVNA
Informace
Aktuality
Nové knihy
obr FOTBAL A
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr FOTBAL B
2005
2006
2007
2008
2009
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr ONLINE

webcam

obr METEO

meteo
8.2 °C

obr SenoTV

webcam

obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Jižní Mor.
JMK - aktual.
JMK - úřední
JMK - média
Kr.Vysočina
Vysočina
Kladeruby
Brno
Třebíč
Diecéze
Samospráva

obr CÍRKEV
Katolická farnost Mohelno

Liturgie:
Dnešní
Nedělní
Svátek

Biskupství

obr RSS kanál
Nové články pro vaše RSS čtečky:
RSS 2.0
obr OSTATNÍ
Czech POINT Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady
Chyba je na straně státu, myslí si o rušení spojů novoměstský starosta
Vysočina, Nové Město na Moravě – Nový systém dopravy, který připravuje Kraj Vysočina ve spolupráci s jednotlivými dopravci, bedlivě sledují i představitelé měst a obcí. „Pozitivní výsledek vidím v tom, že by člověk mohl jezdit jen na jednu jízdenku. To bude velkou výhodou. Průšvih by ale byl, kdyby se nepodařilo integrovat všechny spoje. Každá taková výjimka by pak působila chaos. Systém musí být jednotný,“ okomentoval plány kraje novoměstský starosta Michal Šmarda.
Třebíčský deník - Zprávy

Vánoční strom bude na Karlově náměstí stát už od začátku týdne
Třebíč – Už od pondělí 25. listopadu bude na Karlově náměstí stát vánoční strom. Letos je jím zhruba patnáctimetrová jedle obrovská z ulice Dr. Suzy. Společně s další vánoční výzdobou a rozšířeným betlémem bude rozsvícen na první adventní neděli, 1. prosince v 17 hodin. Současně bude spuštěna také každoroční vánoční veřejná sbírka a zapečetěná pokladnička bude umístěna pod vánočním stromem.
Třebíčský deník - Zprávy

Pomozte při záchraně sbírky historických motocyklů po dědečkovi
Jihlava - /FOTOGALERIE/ Neznámí pachatelé navštívili v uplynulých dnech či týdnech soukromou garáž v Jihlavě, odkud v nestřeženém okamžiku odcizili majiteli 9 kusů historických motocyklů. Motocykly kompletní nebo jejich části získal majitel jako dědictví po dědečkovi, který je sbíral a renovoval řadu let.
Třebíčský deník - Zprávy

Richard Horký má další vyznamenání, Řád Vavřínu
Třebíč - Předseda Krajské hospodářské komory na Vysočině a zároveň předseda okresní komory v Třebíči Richard Horký obdržel vyznamenání Řád Vavřínu, jímž Hospodářská komora ČR oceňuje významné domácí i zahraniční osobnosti, které pozitivně ovlivňují společnost. Richard Horký ocenění převzal za úspěchy v oblasti podnikání.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak na saunu: Co vše je potřeba před jejím pořízením?
O léčebných a relaxačních účincích důkladného prohřátí těla a jeho následného prudkého ochlazení není třeba nikoho přesvědčovat. Natož o pohodlí, které poskytne soukromí domácí sauny. Co všechno byste měli vzít v úvahu před jejím pořízením? Jaká je nabídka na trhu?
Třebíčský deník - Zprávy

Lidé se sejdou před rodným domem prezidenta Ludvíka Svobody
Hroznatín – V Hroznatíně se chystá setkání k uctění památky prezidenta Československé republiky v letech 1968 až 1975, armádního generála Ludvíka Svobody.
Třebíčský deník - Zprávy

Výskyt viróz odpovídá ročnímu období
Vysočina – Akutních respiračních onemocnění začalo v polovině listopadu podobně jako v minulých letech přibývat. Chřipka se podle očekávání zatím neobjevuje.  
Třebíčský deník - Zprávy

Energetici budou cvičit, spustí si k tomu sirény
Dukovany - Poslední ze série devíti cvičení letošního roku čeká energetiky Jaderné elektrárny Dukovany už koncem týdne. Ve čtvrtek 21. 11. začne dvoudenní preventivní cvičení s užitím sirén i zvýšeným pohybem monitorovacích jednotek v okolí elektrárny. Obyvatelé regionu na tyto projevy nemusí reagovat.
Třebíčský deník - Zprávy

Za volant usedla žena bez řidičáku a pod vlivem alkoholu
Třebíč - Třebíčští policisté zastavili v neděli 17. listopadu kolem půl jedenácté večer na ulici Okrajová osobní automobil Volkswagen. Řidičkou vozidla byla šestatřicetiletá žena z Třebíčska. Nadýchala půl promile alkoholu.
Třebíčský deník - Zprávy

Muž pěstoval v domě a na zahradě konopí
Třebíč - Konopí pěstoval třiatřicetiletý muž v domě a na zahradě v obci na Moravskobudějovicku. Teď má problém.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Prolétnout se opraveným parkem. To nabízí vizualizace
Moravské Budějovice – Na webových stránkách města Moravské Budějovice si lidé můžou seznámit s atraktivně zpracovanými vizualizacemi návrhu, jak by měla ve finále v budoucnu vypadat revitalizace městského parku. Počítačová animace dokonce ukazuje průlet územím.
Třebíčský deník - Zprávy

Nejčastěji skáče zvěř autům pod kola na Pelhřimovsku a Třebíčsku
Vysočina – Nejrizikovější úsek na vysočinských silnicích z hlediska dopravních nehod se zvěří se nachází u Věžné na Pelhřimovsku. Poblíž vesnice a na dohled bývalého vojenského letiště zmíněné místo najdeme na silnici první třídy I/19.
Třebíčský deník - Zprávy

Obyvatelé z okolí Dukovan dostanou originální dvouleté kalendáře
Dukovany - Čtyřicet tisíc netradičních kalendářů budu v následujících týdnech dostávat obyvatelé v okolí Jaderné elektrárny Dukovany. Dvouletý stolní kalendář pro roky 2020-2021 ozdobily kresby žáků ze dvou základních škol z obcí v okolí elektrárny Dukovany a Myslibořice.
Třebíčský deník - Zprávy

Pozor na platby předem, falešné e-shopy napálily další oběti
Třebíčsko – Nákupů po internetu přibývá a s blížícími se Vánocemi o to víc. Obezřetnost při nakupování ve virtuálním prostoru je ovšem na místě. Dokládají to čerstvé policejní případy z Třebíčska.  
Třebíčský deník - Zprávy

Chantal Poullain: Nelituji, že jsem si vybrala komunistické Československo
Herečka a zpěvačka Chantal Poullain se kdysi rozhodla, že místo studia v Americe pojede se svou láskou do socialistického Československa. Dnes by to prý udělala znovu.
Třebíčský deník - Zprávy

Z prodejny zloděj odnesl cukrovinky a alkohol
Třebíč – Někdo se vloupal do prodejny v Častohosticích.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak jeli Donutil s Pechou do Třebíče a stopli je esenbáci v Náměšti
Třebíč - „Myslím, že to bylo ve středu 22. listopadu,“ začíná své vyprávění Třebíčan Petr Chmel, když vzpomíná na první větší listopadovou demonstraci v Třebíči v roce 1989. Ty dny ještě všechno bylo, jak se říká, „ošajstlich. Organizátoři úvodních protestů neměli jistotu, že neskončí v kriminále. Chyběly přesnější informace z center dění v Praze a v Brně, kde se vše dalo nezadržitelně do pohybu.  
Třebíčský deník - Zprávy

Česko vzpomínalo na revoluci. Na Václavském náměstí znovu cinkaly klíče
Stovkami akcí po celé zemi si dnes Češi připomínali 30. výročí sametové revoluce a 80. výročí událostí, které vedly k uzavření vysokých škol nacisty. Na Václavském náměstí se uskutečnil Koncert pro budoucnost, na který podle policie dorazilo 35 až 40 tisíc lidí. Pořadatelé připravili program s vystoupeními desítek hudebníků a známých osobností. Videoprojekce na historickou budovu Národního muzea připomněla události minulého století a pád totality. Publikum vyslechlo také dalajlamův pozdrav. 
Třebíčský deník - Zprávy

Suberb „za 5“, propadá i Hyundai i30: Vysvědčení českých aut z německých STK
Aktuální statistika zahrnující výsledky bezmála dvou miliónů aut, které přijely na německé stanice technické kontroly provozované společností TÜV ukazuje, že v Česku vyráběné vozy patří z hlediska spolehlivosti spíše do podprůměru.
Třebíčský deník - Zprávy

Jiřina Šiklová: Lidé necítí odpovědnost za své životy
Kam dokráčela česká společnost během třiceti polistopadových let? Kdo je vítězem a kdo poraženým sametové revoluce? A zabývají se politické elity tím, co je opravdu důležité? V předvečer výročí 17. listopadu o tom Deník hovořil se socioložkou Jiřinou Šiklovou, která byla jednou z tváří převratných událostí.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Podařilo se. Tisíce olší a jedlí u Heraltic jsou v zemi
Heraltice - Déšť ani sníh nezhatil plán výsadby sazenic v lokalitě Heraltice, která byla záměrně vybrána z důvodu mimořádně důležité vodohospodářské funkce lesů v této oblasti.
Třebíčský deník - Zprávy

Věřím, že je to možné, reaguje hejtman na termín nového jaderného zdroje
Třebíčsko - Hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek reagoval na oznámení termínu dostavby Jaderné elektrárny Dukovany. Území rozhodnutí pro stavbu by mělo být vydáno do dvou let a o rok později, v roce 2022 by měl být tedy znám dodavatel díla. Nejoptimističtější varianta počítá s tím, že nový zdroj by mohl vyrábět elektřinu už v roce 2036.  
Třebíčský deník - Zprávy

Zbavte se Agrofertu, nebo odstupte. Proti Babišovi demonstrovaly statisíce lidí
/CELÝ PŘENOS Z DEMONSTRACE, FOTOGALERIE/ Na pražské Letné se od 14.00 hodin uskutečnila velká protivládní demonstrace. Policie odhadla ve 14.45 počet lidí na 200 tisíc s tím, že další ještě přicházejí. Na konci odhad upravila na čtvrt milionu. Milion chvilek v závěru uvedl, že počet demonstrantů byl 300 tisíc. Organizátoři vyzvali premiéra Andreje Babiše, aby se do konce roku zbavil podnikatelských aktivit a médií a odvolal ministryni Marii Benešovou, nebo z funkce odstoupil. Představili také novou podpisovou výzvu.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Maskovaný muž přepadl čerpací stanici v Třebíči
Maskovaný muž se zbraní v ruce přepadl čerpací stanici v Třebíči.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Škola se vrátila do přelomové éry
Třebíč /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Na vlastní kůži si vyzkoušet, jaké to bylo před Listopadem 1989, v době revoluce a nedlouho po ní. O to šlo kantorům Základní školy Benešova v Třebíči. Přece jen uplynulo už 30 let od Sametové revoluce, což není málo a dnešní děti o konci socialismu nevědí skoro nic.  
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Senorady

Senorady 120
67575 Mohelno

IČ: 00378593
Číslo účtu: 14720711/0100
Datová schránka: vg2bzei

Telefon: 568 642 033
Email: obec@senorady.cz
Podatelna: podatelna@senorady.cz
Starosta: starosta@senorady.cz

Úřední hodiny: středa 9-13hod
každý 3. pátek v měsíci 18-20hod

Starosta: Dana Prušková, DiS. (neuvolněná)
Telefon: 601 601 291 (po domluvě)

GPS: 49°7'26.91"N, 16°14'41.12"E
okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
Czech Republic, European Union

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ
obr ZOBRAZENÍ
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci obr
Information in English obr
Auskunft auf Deutsch obr
Informations en français obr
информации obr
WAP (info)
SENO+
e-ROZHLAS
Rezervace hřiště
RSS kanál
obr ANKETA
Jaká maska na ostatkové zábavě 2019 se vám líbila nejvíce?

1. Rakeťák Kim a další prezidenti.
Počet hlasů: 40
2. Hasiči.
Počet hlasů: 44
3. Černokněžník.
Počet hlasů: 23
4. Králíci z klobouku.
Počet hlasů: 18
5. Vězeňská služba.
Počet hlasů: 27
6. Upírky a čert.
Počet hlasů: 34
7. Komtesa a včelka.
Počet hlasů: 21
8. Jeptišky.
Počet hlasů: 26
9. Prasátko a vlk.
Počet hlasů: 38
Graf ankety

obr ENVIRO
Environmentální informační systém obce Senorady. Počasí, odpady, GPS orientace, zahrada, webové kamery, hlášení skládek, zprávy emailem, ekologická hra apod..

ENVIRO

obr e-MUZEUM
Elektronické muzeum obce Senorady naleznete na adrese:

e-MUZEUM

obr PANORAMA
Virtuální panoramatické snímky z obce Senorady a z blízkého okolí:

Virtuální panoramata

obr MMS
Nyní máte možnost zasílat své MMS zprávy z mobilu přímo na webové stránky:

MMS zprávy

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ
Mikulášská besídka 2009
obr Jako každý rok tak i letos připravila obec Senorady pro senoradské děti mikulášskou besídku:..
obr KNIHOVNA DOPORUČUJE
Knižní novinka: Fotbalové historky, Klein Martin
obr NOVÁ KNIHA K ZAPŮJČENÍ V KNIHOVNĚ Se slovníkem a nápovědou Pět příběhů v angličtině ze světa fotbalu, nejen pro sportovní fanoušky. Edice První čtení v angličtině je určená pro samostatné čtení v ..
obr KNIHOVNA ON-LINE
On-line katalog knihovny umožňuje vyhledávat ve fondu knihovny nebo získat informace o vašich výpůjčkách:

ON-LINE katalog

obr STARÉ STRÁNKY
Webové stránky obce z let 2000 až 2006, články, foto, info, mládež..

mladez.senorady.cz

obr ODKAZY
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Farnost Mohelno
Obec Kladeruby
V.Nezval - Biskoupky
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr OCENĚNÍ, TISK, ..
Zlatý erb 2012 - JMK
Zlatý erb 2010 - ČR
Zlatý erb 2010 - JMK
Zlatý erb 2009
Zlatý erb 2008 - ČR
Zlatý erb 2008 - JMK
Zlatý erb 2007
Zlatý erb 2006
Senorady na ČT1 (geocaching)
Senorady na ČT1 (web)
Senorady na ČRo Brno
Turista: e-Muzeum
Zrcadlo: Geocaching Senorady
Senorady v HN (web)
e-Servis: Muzeum Senorady
e-Servis: Facebook Senorady
Moderní obec: e-Muzeum
Vlastivědný věstník moravský
Napsali o erbu 2010
Napsali o erbu 2008
Napsali o erbu 2007
Czech POINT
Online rezervace

©2006-2019 Obec Senorady. Publikační systém a webdesign ©2006-2019 Miroslav Patočka