Obec Senorady

Novináři o Zlatém erbu 2007

V sobotu jsem v novinách narazil na tenhle článek:

- MF DNES 17.3.2007: "..Rekordmanem v počtu získaných oceněních jsou Senorady na Brněnsku. Získaly totiž cenu veřejnosti, zvláštní cenu poroty soutěže i druhé místo v kategorii elektronická služba za internetového rádce v životních situacích.."

Dále jsem byl ještě upozorněn jedním z našich čtenářů na článek:

- PRÁVO 17.3.2007: "..V kategorii elektronická služba skončily jako druhé Senorady (Brněnsko) za svého elektronického rádce v životních situacích, třetí Dambořice (Hodonínsko) za informační stránky pro rodopis. Senorady získaly ještě Cenu poroty za přihlášený soubor elektronických služeb. Jejich stránky mají zkrácenou anglickou i německou verzi.."

Prohlédl jsem si i některá jiná média:

- Deník veřejné správy: 16.3.2007, zdroj ČTK: "..Cenu veřejnosti a zvláštní cenu za soubor elektronických služeb získaly Senorady na Brněnsku.."

- Lidové noviny, 17.3.2007: "Nejlepší internetové stránky z měst na jižní Moravě má RájecJestřebí, mezi obcemi a městysy Ostrovačice u Brna. Včera získaly v soutěži o nejkvalitnější webové prezentace radnic v kraji hlavní cenu Zlatý erb. Město Brno, které se klání účastnilo poprvé, odbornou komisi nezaujalo. „Stránky druhého největšího města v republice by měly být lépe přístupné zrakově postiženým. Postrádám i více jazykových mutací, kromě angličtiny by právě u Brna neměla chybět italština či ruština,“ míní členka poroty Simona Svitáková. Porotkyni Šárce Ocelkové z Masarykovy univerzity se zase brněnské stránky zdají výtvarně nenápadité. „V jiných prohlížečích dochází i k jejich deformaci a jsou pak hůře přehledné,“ dodala. Speciální cenu za elektronickou mapu města, která zahrnuje například i rozpis úklidu města a další informace, získaly Boskovice, ocenění za doplňkové služby, stejně jako cenu veřejnosti, pak Senorady na Brněnsku."

Kategorie Nejnovější

Obrázky 2

MF DNES, 17.3.2007:

MF DNES, 17.3.2007:

PRÁVO, 17.3.2007:

PRÁVO, 17.3.2007:

Soubory 0

Odkazy 0

O článku 4

  • Vyvěšeno dne:
  • Sňato dne:
  • Vložil: Ing. Mgr. Miroslav Patočka
  • Poslední změna: 2007-03-25 16:26:03